Manicure hybrydowy

DLA KOGO? Zabieg polecany jest dla wszystkich ceniących sobie nienaganny wygląd dłoni i trwałość koloru na paznokciach.

opis zabiegu

Manicure hybrydowy wzmacniający polega na utwardzeniu naturalnej płytki i jej wzmocnieniu, po przez to zachowouje nadal swój naturalny wygląd.Baza hybrydowa z proteinami to przełom dla naturalnych paznokci. Pozwala nadbudować krzywą C i delikatnie wydłużyć wolny brzeg. Paznokcie stają się wzmocnione i odporne na złamania. Jest to ułatwienie i wygoda. Idealny dla osób, które chcą zachować swój naturalny wygląd paznokci, ale też chcą je mieć utwardzone i lśniące.

Wskazania

Doskonale zabezpiecza paznokcie przed rozdwajaniem się oraz wpływem czynników chemicznych. Jego największą zaletą jest znikoma ingerencja w płytkę paznokcia poprzez połączenie w jednym produkcie najlepszych cech lakieru oraz żelu. W związku z tym manicure hybrydowy jest więc bezpieczny zarówno dla alergików jak i kobiet w ciąży.

Przeciwwskazania

Podstawowym przeciwwskazaniem do wykonania manicure hybrydowego są choroby paznokci, np. zakażenie dermatofitami, grzybami drożdżopodobnymi i niedermatofitowymi. Na manicure hybrydowy nie powinny się też decydować kobiety, które zmagają się z kruchymi, podatnymi na złamania paznokciami.

Czas trwania zabiegu

45-90 minut

Częstotliwość

Minimum jeden zabieg co 3 tygodnie

Polecane produkty

Pielęgnacja pozabiegowa

Używanie odżywki do skórek i paznokci, oraz kremu nawilżającego do rąk.

Polecane produkty kontynuacji domowej:

  • Oliwka do skórek i paznokci np. Indigo
  • Krem do rąk nawilżający, ORGANIQUE

Zastanawiasz się, czy ten
zabieg jest dla Ciebie?

Z przyjemnością Ci doradzimy!

EcoHIT

Sprawdź nasze promocje

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami specjalnymi!
Korzystaj z rabatów i atrakcyjnych zniżek na zabiegi.
Sprawdź nasze inne zabiegi

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

G. Kazz
G. Kazz
2023-10-03
Każda wizyta to ogromna przyjemność. Wszystkie usługi z których korzystam wykonane są zawsze z dużą dbałością i starannością.
M. Szafarczykówna
M. Szafarczykówna
2023-06-17
Makijaż permanentny brwi- perfekcyjny, zrobiony szybko, sprawnie i przede wszystkim precyzyjnie! W takiej profesji nie ma miejsca na błędy. Pani Agata jest mistrzynią. Gorąco polecam!
Anna Bober
Anna Bober
2022-08-15
Już kilka razy miałam tam robione paznokcie i bardzo lubię tamtejszą obsługę, która jest miła, profesjonalna i poziom sanitarny też bardzo wysoki. Za jakiś miesiąc znów z chęcią przyjdę na manicure. Polecam 😊
Aleksandra Mazurek
Aleksandra Mazurek
2022-07-29
Miałam robiony manicure i pedicure hybrydowy w salonie EcoChick. Szczerze polecam to miejsce. Usługa wykonana profesjonalnie. Salon prezentuje się bardzo ładnie. Nie mam zastrzeżeń 👠💅
Scroll to Top